Главная  •  Услуги  •  Кредитування авто із США

Компанія АвтоАмерика пропонує придбати авто із США в кредит. Це можливість купити автомобіль навіть за нестачі власних коштів: скористайтеся нашою пропозицією та виберіть машину, яка буде відповідати всім персональним побажанням. З моменту оформлення кредиту ви стаєте повноправним власником автомобіля: він не передається в застави і не може бути відчужений за жодних обставин. У цьому важливий плюс, порівняно із звичайним банківським автокредитом.

Умови надання кредиту для покупки авто із США

Ми пропонуємо придбати авто з Америки в кредит за спеціальною програмою: вона дозволяє зайняти повну вартість автомобіля або її частину. Основні переваги покупки авто зі США в кредит:

  • Не укладається договір застави. Машина не використовується як гарантія повернення кредиту та не може бути відчужена.
  • Не потрібно оформлювати страховий поліс КАСКО, а також страхувати життя та здоров’я позичальника. Не буде жодних додаткових витрат.
  • Не потрібний початковий внесок. При необхідності кредит на авто в США буде надано на повну вартість.
  • Немає обмежень щодо року випуску транспортного засобу. Ви можете придбати на аукціоні будь-яку машину на власний вибір.

Кредит на купівлю авто із США надається на суму від 50 до 1 000 000 гривень. Ми пропонуємо відсоткову ставку від 19.99% річних без щомісячної комісії, можлива видача на короткий термін 3.6.9.12 місяців, також є можливість видачі кредиту з пільговим періодом 2, 9 та 12 місяців із правом продовження до 60 місяців.

Вимоги до позичальників для покупки авто із США

Щоб взяти кредит на авто з Америки за нашою спеціальною програмою, позичальник повинен відповідати наступному набору вимог:

  • Вік клієнта віком від 25 років. Максимальний вік на момент погашення боргу не повинен перевищувати 65 років.
  • Тривалість безперервного трудового стажу має становити не менше ніж 9 місяців для отримання позики у розмірі до 200 тис. грн. і не менше 2 років для надання більшої суми.
  • Рівень документально підтвердженого мінімального прибутку – від 6500 грн. в місяць. Що розмір офіційного заробітку, то більшу суму може розраховувати позичальник. За доходу від 35 тис. грн. на місяць є можливість отримати у борг максимально можливу суму.

Такі вимоги роблять автомобілі із США доступними широкому колу клієнтів. Залучення позикових коштів дозволить не відмовлятися від купівлі обраного автомобіля через його високу вартість.

Необхідні документи для отримання кредиту на покупку авто із США

Працездатні громадяни для отримання кредиту на покупку автомобіля мають надати наступний стандартний набір документів:

  • Паспорт громадянина України;
  • ІПН;
  • Документ, що підтверджує рівень прибутку. Це може бути офіційна довідка з бухгалтерії за місцем роботи або витяг з банку.

Пенсіонерам для отримання кредиту знадобиться посвідчення та виписка про розмір пенсії за останні півроку. Особи з інвалідністю повинні надати посвідчення, що це підтверджує.

Ми пропонуємо авто із США в наявності в кредит на найвигідніших умовах. Для отримання позики на суму, що бракує, оформіть заявку на сайті: вкажіть телефонний номер, ім’я та електронну адресу. Наш спеціаліст зв’яжеться з вами для обговорення подробиць та уточнення графіка платежів за кредитом.

Після перевірки документів та схвалення заявки вам буде надано позику на необхідну суму, вона дозволить здійснити мрію про автомобіль. Це можливість придбати машину у відмінному стані за невисокою вартістю. Зв’яжіться з нами сьогодні!

Калькулятор доставки
Калькулятор растаможки
Город отправки из США
Порт прибытия
Тип транспортного средства
Результат:
Порт отправки:
Время отправки:
Стоимость доставки:
Легковые
Электро
Гибридные
Мото
Грузовые
Стоимость авто, $
Объем двигателя, л
Тип двигателя
Год выпуска
Стоимость автомобиля
Мощность, кВт⋅ч
Стоимость автомобиля
Стоимость автомобиля
Объем двигателя, см³
Стоимость автомобиля
Объем двигателя
Полная масса, кг
Год выпуска
Тип топлива
Тип кузова
Результат:
Цена без растаможки:
НДС:
Пошлина:
Акцизный сбор:
Пенсионный фонд:
Всего таможенных платежей:
Цена с растаможкой: