Главная  •  Услуги  •  Доставка авто із США

Доставка БУ Авто із США в Україну від 6 Тижнів з АвтоАмерика

Доставимо ваш автомобіль з аукціону Америки за найнижчою ціною! Пригнати авто із США в Україну просто!

Доставка автомобілів із США в Україну під ключ з АвтоАмерика завжди просто, швидко і доступно. Враховуючи досить високі ціни на нові іномарки в нашій країні, купівля машини на американському континенті є оптимальним варіантом отримати якісний транспорт з невеликими витратами. Актуальність такого рішення зросла після надання пільг на розмитнення автотранспорту. Наша компанія надає послуги доставки авто із США з повним списком супутніх послуг, включаючи підбір відповідної моделі, покупку автомобіля та розмитнення автомобіля.

Алгоритм доставки автомобіля із США

Послуга доставки автомобілів із США реалізується в наступному порядку:

 • Узгодження. Після звернення до нашого менеджера укладається договір з детальним описом зобов’язань та відповідальності сторін.
 • Вибір машини. Представники нашої компанії підбирають модель з урахуванням вимог та побажань клієнта.
 • Торги.Після внесення страхового внеску 1 тисяча доларів здійснюється оплата вартості лоту та послуг аукціону.
 • Доставка. Завантаження придбаного автомобіля в контейнер із подальшим транспортуванням до Одеси.
 • Розмитнення. Оформлення легалізації ввезення машини та постановка на облік відповідно до правил чинного законодавства.

Ціна доставки автомобілей із США

Ціна на доставку авто зі США в Україну формується з урахуванням типу, модифікації та габаритів техніки. Чим більше місця займає вантаж, тим дорожче його транспортування, незалежно від варіанта перевезення. На підсумкову вартість також впливають такі витрати:

 • перевезення найкоротшим маршрутом зі стоянки аукціону до порту відправлення;
 • навантаження у морський контейнер;
 • транспортування танкером до терміналу Одеси.

Розрахувати витрати можна за допомогою вбудованої програми на нашому сайті. Калькулятор доставки авто із США дозволяє попередньо оцінити витрати з урахуванням міста відправлення, порту прибуття та типу транспорту.

Переваги співпраці з АвтоАмерикою

 • Професійно. Наша компанія надає послуги доставки автомобілів із США до України понад 14 років. За цей період було перевезено понад 170 тисяч одиниць різної техніки, у тому числі з доставкою до порту Одеси понад 5,5 тисячі машин.
 • Доступно. Наша компанія працює без прихованих націнок. У порівнянні з купівлею аналогічних іномарок на ринку України, пригнати авто із США буде вигідніше більш ніж на 30–40%. Усі етапи транспортування машин супроводжуються детальними фінансовими звітами.
 • Великий вибір.Наші дилери працюють у всіх великих містах Америки, де зосереджено безліч техніки різних виробників з усіх континентів. Ми зможемо підібрати оптимальну модифікацію позашляховика, седана, пікапа чи іншого типу транспорту найпопулярніших брендів, у тому числі з Європи, Японії чи Азії.
 • Оперативно. Завдяки нашому генеральному партнеру доставка автомобілів із США реалізується у найкоротші терміни.
 • Надійно. Більшість автомобілів, які пропонуються на аукціонах, молодше 10 років, при цьому половина з них не старше 3-5 років. Гарний стан автомобілів обумовлений тим, що американські громадяни регулярно оновлюють свій транспорт новими моделями, реалізуючи морально застарілі авто у відмінному стані на торгах. З огляду на це доставлені із США машини можна експлуатувати понад 7–10 років без складного ремонту.

Щоб проконсультуватися та замовити доставку автомобілів із США в Україну, зв’яжіться з нашими менеджерами, зателефонувавши за номером +38 (068) 584-10-10, +38 (066) 584-10-10 або +38 (093) 584-10- 10. Також можна оформити заявку через Instagram, Facebook або інший месенджер.

Калькулятор доставки
Калькулятор растаможки
Город отправки из США
Порт прибытия
Тип транспортного средства
Результат:
Порт отправки:
Время отправки:
Стоимость доставки:
Легковые
Электро
Гибридные
Мото
Грузовые
Стоимость авто, $
Объем двигателя, л
Тип двигателя
Год выпуска
Стоимость автомобиля
Мощность, кВт⋅ч
Стоимость автомобиля
Стоимость автомобиля
Объем двигателя, см³
Стоимость автомобиля
Объем двигателя
Полная масса, кг
Год выпуска
Тип топлива
Тип кузова
Результат:
Цена без растаможки:
НДС:
Пошлина:
Акцизный сбор:
Пенсионный фонд:
Всего таможенных платежей:
Цена с растаможкой: