Главная  •  Услуги  •  Страховка авто із США

Після придбання авто на одному з американських аукціонів постає питання щодо його страхування перед відправкою в Україну. Чи варто витрачати час та кошти на це? Чи актуальна послуга і в яких ситуаціях вона може бути дуже корисною? Запитань багато, а відповіді на них непідготовленим користувачам знайти дуже складно. Але не варто зневірятися. Сьогодні ми розглянемо аспекти страхування авто із США перед доставкою, а також поговоримо про ті нюанси, які потребують максимально пильної уваги.

Загальна інформація про страхування авто при доставці з Америки

Програма компенсації збитків мінімізує ті ризики, які супроводжують придбаний автомобіль на всіх етапах прямування із США до нашої країни. Причини ушкоджень можуть бути різними, але наявність страховки дозволяє не переживати щодо додаткових витрат для особистого бюджету.

Якщо говорити про страхові ситуації, то нарахування виплат здійснюється у таких випадках:

  • Пошкодження машини у процесі транспортування;
  • Ушкодження, отримані під час навантаження ТС;
  • Пошкодження під час проведення розвантажувальних робіт;
  • Повна втрата автомобіля внаслідок непередбачених причин.

Страховка гарантує комплексний захист транспортного засобу від будь-яких зовнішніх впливів та негативних факторів. При оформленні угоди кожен автовласник розраховує на краще, але завжди слід готуватися саме на гірше. Причому страхувати слід не тільки новий або вживаний автомобіль. Биті машини також слід супроводжувати страховкою. Адже додаткові пошкодження можуть суттєво збільшити потрібну для відновлення суму. Для цієї категорії ТЗ передбачено окрему страхову лінію.

Як працює послуга страхування авто із США

Після укладення угоди про страхування здійснюється докладний фотозвіт транспортного засобу з фіксацією при цьому всіх пошкоджень. Відразу після прибуття до порту призначення проводиться повторне фотографування стану автомобіля. При цьому уважно вивчаються всі можливі розбіжності, які можуть бути присутніми на однопланових знімках. Якщо пошкодження виявлено, то вони підлягають обов’язковій фіксації з подальшою виплатою компенсації відповідно до зазначених у договорі тарифних ставок.

Коли не варто розраховувати на відшкодування збитків від страхової компанії під час доставки автомобіля з Америки

Але далеко не у кожній ситуації можлива компенсація. Розраховувати на неї не варто за таких розкладів:

  • На зроблених в США фото пошкодження не видно або самі знімки засвічені;
  • Пошкодження присутні на дисках, порогах, днищі авто або його шинах;
  • Ушкодження викликані впливом кріпильних елементів або фіксуючих ременів. І тут відповідальність несе транспортна компанія;
  • Появу пошкоджень спровокував відкритий капот чи багажник;
  • У салоні виявлено сліди бруду, присутні дірки чи сильні потертості.

Не відноситься до страхових випадків пошкоджене у процесі транспортування вітрове скло.

Фінансовий бік питання страхування авто із США

При нарахуванні компенсації враховується рівень пошкодження авто. Якщо вантаж пошкоджений повністю, то виплата становить близько 100-130% від суми покупки. В інших випадках компенсація відповідає завданим авто збиткам.

При зникненні або повному знищенні ТЗ виплачується не лише компенсація власнику. Також отримують певну суму служби, які здійснювали доставку та перегін авто.

Варто пам’ятати і про франшизу. Під нею розуміють суму збитків, які не компенсуються для виключення непорозумінь при незначних ушкодженнях. Вона становить від 100 до 500 доларів на авто вартістю від 5000 до 75000 доларів відповідно. Для ТЗ із вищим цінником компенсація розраховується в індивідуальному порядку.

Період дії страховки автомобіля купленого в США

Чинність страховки починається з моменту завантаження машини в американському порту. Після вивантаження вона актуальна протягом приблизно 30 днів з урахуванням тимчасового перевантажувального зберігання ТЗ.

Не варто нехтувати страхуванням авто, що купується в США. Адже тільки так можна вберегти себе від можливих ризиків та виключити витрати, які виникнуть при пошкодженні транспортного засобу.

Калькулятор доставки
Калькулятор растаможки
Город отправки из США
Порт прибытия
Тип транспортного средства
Результат:
Порт отправки:
Время отправки:
Стоимость доставки:
Легковые
Электро
Гибридные
Мото
Грузовые
Стоимость авто, $
Объем двигателя, л
Тип двигателя
Год выпуска
Стоимость автомобиля
Мощность, кВт⋅ч
Стоимость автомобиля
Стоимость автомобиля
Объем двигателя, см³
Стоимость автомобиля
Объем двигателя
Полная масса, кг
Год выпуска
Тип топлива
Тип кузова
Результат:
Цена без растаможки:
НДС:
Пошлина:
Акцизный сбор:
Пенсионный фонд:
Всего таможенных платежей:
Цена с растаможкой: